طلاق تضمینی

طلاق به معنی پایان قانونی ازدواج و جدا شدن زن و شوهر از یکدیگر می باشد. واژه طلاق از ریشه عربی و به معنی گشودن گره و رها کردن است از اینرو بهتر است به جای آنکه طلاق را یک رفتار زشت و ناپسند اجتماعی تلقی نماییم با دقت در معنی کلمه توجه داشته باشیم که گاهی نه تنها طلاق یک رفتار زشت تلقی نمی شود بلکه راهی است برای بازکردن گره زندگی بین دو شخص که به هر دلیلی یکدیگر را درک نمی کنند یا درگیر معضلات رفتاری، عاطفی، خانوادگی و غیره می باشند.

 با توجه به میل افراد به سرعت در انجام امور و هیجان اجرای خواسته ها در سریعترین زمان ممکن غالب افراد به دنبال راه حل های سریع می باشند به طور مثال لاغری در یک هفته، چاقی در ده روز، در این بین شاهد تبلیغاتی همچون طلاق تضمینی نیز می باشیم.

 لازم است بدانید مطابق قانون وکالت، وکلا هیچ تعهدی به اخذ نتیجه ندارند و صرفا متعهد می باشند با توسل به راه های قانونی حقوق موکل خود را احقاق نمایند لذا تعهد وکیل صرفا به وسیله می باشد از اینرو چنانچه وکیلی متعهد گردد بطور تضمینی طلاق شما را انجام دهد مطمئنا این وکیل مرتکب تخلف شده است.  توجه کنید زوجینی که سال ها با یکدیگر زندگی نموده اند حال که پای طلاق و جدایی در میان است باید پروسه قانونی آن را با سعه صدر پشت سر بگذارند اما آنچه که مسلم است داشتن وکیل متبحر در امر طلاق می تواند پروسه زمان بر جدایی را کوتاه تر نماید چرا که تجربه در هر کاری قطعا یکی از عوامل موثر در موفقیت محسوب میگردد لذا در مجموعه دفتر حقوقی سیده نسیم سلطانی حسینی و همکاران بهترین وکلا در کنار شما تا احقاق حقوقتان خواهند بود و تجربه و تبحر وکلای این مجموعه ضامن سیر قانونی و تسریع  در حل پرونده طلاق شما خواهد بود کافی است با ما مشاوره کنید و سپس بهترین ها را انتخاب نمایید.

مراحل طلاق توافقی از ثبت دادخواست تا ثبت طلاق

 

به ما امتیاز دهید